ZNAJDŹ SZYBKO – Wyszukiwarka WSZYSTKICH produktów

Zgłoś nadużycie/ chrońmy prawa autorskie

 

Wszelkie treści - teksty, opisy, zdjęcia, wykresy, opracowania, programy i wszelkie inne utwory - zamieszczone na portalu www.eszkolenia.pl  stanowią czyjąś własność i w świetle prawa autorskiego ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną. Podmiot zarządzający platformą eszkolenia.pl nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane przez oferentów treści na platformie. Jeśli naruszają one czyjeś prawa autorskie wówczas odpowiada za nie podmiot je zamieszczający. Portal eszkolenia.pl nie odpowiada również za rzetelność i jakość zamieszczanych i oferowanych produktów i nie bierze odpowiedzialności za ewentualne negatywne konsekwencje wynikające ze skorzystania z produktu i zastosowania go w praktyce. Portal eszkolenia.pl (w przypadku szkoleń komercyjnych) nie odpowiada również za ewentualne oszustwa finansowe oferentów, w tym braku przesłania produktu po dokonaniu płatności. Transakcje te realizowane są bezpośrednio z oferentem bez udziału pośrednictwa portalu eszkolenia.pl. Celem portalu eszkolenia.pl jest jedynie kojarzenie partnerów.    

Prosimy o przesyłanie nam wszelkich uwag jeśli w zamieszczonych produktach na portalu eszkolenia.pl,  zawarte są treści o znamionach naruszających prawa autorskie lub o charakterze religijnym, politycznym, rasistowskim, pornograficznym lub w inny sposób obrażającym dobre obyczaje. Produkty takie oraz firmy będą niezwłocznie usuwane z platformy.

W sytuacji zauważenia nadużyć prosimy o zgłoszenie tego faktu wysłając poniższy formularz bądź na bezpośredni kontakt telefonu alarmowego 607 73 00 00.

Zgłoś nadużycie