ZNAJDŹ SZYBKO – Wyszukiwarka WSZYSTKICH produktów

Zespół


Katarzyna Porembska
Trener, psycholog, coach w zakresie umiejętności "miękkich": asertywności, komunikacji, wystąpień publicznych, kierowania zespołemPedagog, psycholog, trener praktyk z 18-sto letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach handlowych i menadżerskich. Wykładowca Uniwersytetu SWPS. Osoba dla której priorytetem jest budowanie długofalowych relacji i skutecznej komunikacji z klientami. Wykonując swoją pracę, koncentruje się przede wszystkim na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach. Od 2006 certyfikowany Trener Biznesu. Rozwijając swoją wiedzę, ukończyła kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń w zakresie: Zarządzania, Sprzedaży oraz Umiejętności Interpersonalnych min. w IMC, Training Center, VWBank, ARPiJ, ETC, LUQAM.

Krzysztof Betker
Trener procesów produkcyjnych i logistycznych
Trener praktyk z 11- to letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menadżerskich i specjalistycznych. Osoba dla której priorytetem jest budowanie konkurencyjności procesów produkcyjnych i logistycznych poprzez klimat przywództwa, innowacyjności oraz eliminacji strachu. Wykonując swoją pracę, koncentruje się przede wszystkim na technikach i narzędziach lean oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach.

Robert Buszta
Trener i coach w zakresie zarządzania, komunikacji i technik sprzedaży
Przedsiębiorca, trener, coach i doradca biznesu. Absolwent socjologii i psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Znakomity trener/coach (i praktyk) z zakresu zarządzania: strategią, wynikami, ludźmi, ceną, badań i komunikacji w organizacjach gospodarczych, polityki personalnej, negocjacji oraz strategii i technik sprzedaży. Prelegent licznych konferencji i seminariów. Obecnie wykłada w Katedrze Teorii Zarządzania na SGH na dwóch kierunkach zarządzanie sprzedażą i coaching. Uczył się i współpracował z: Aleksiej Sitnikow (NLP), Marshall Goldsmith (Coaching), Wojciech Eichelberger (Stres). W praktyce wykorzystuje doświadczenie współpracy z Tonym Buzanem (Szybkie Czytanie), Brianem Tracy (Psychologia Biznesu).

Urszula Horodecka - Wysocka
Trener kadr/ płac, prawa pracy oraz BHP
Ekspert ds. kadr i płac od ponad 10 lat. Ceniony wykładowca i trener z zakresu prawa pracy oraz zagadnień kadrowo - płacowych oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Praktyk, wysoko oceniany za jakość prowadzonych szkoleń, materiałów oraz formę przekazywania wiedzy podczas prowadzonych zajęć.

Jacek Cymerman
Trener, Coach, Konsultant
Posiada 18 letnie doświadczenie zdobyte w pracy z grupami szkoleniowymi w różnych branżach, jako trener, konsultant i coach. Jego zainteresowania koncentrują się na skutecznym rozwijaniu kompetencji menedżerskich, uczestników szkoleń.

Maciej G r z e s z y k
Ekspert, master trener, coach, doradca w zakresie budowania strategii zarządzania i sprzedaży
Trener z 25 letnim doświadczeniem i stażem trenerskim. Autor wielu publikacji i artykułów nt negocjacji, sprzedaży, obsługi klienta, kierowania zespołami oraz zarządzania strategicznego. Współpracował z najlepszymi firmami szkoleniowymi na świecie m. innymi Ziglar Training International, Dale Carnegie Training, Door Training, Cegos. Certyfikowany trener Zig Ziglar International. Rocznie szkoli ponad 1500 osób.

Ryszard Petrykowski
Trener procesów logistycznych, transportowych
Praktyk z ponad 16-sto letnim doświadczeniem w logistyce w polskich i zagranicznych firmach. Jego pasją jest poprawa wydajności i innowacyjność procesów logistycznych. Od 8-miu lat pracuje jako Interim oraz prowadzi projekty doradcze. Chętnie dzieli się swoimi bogatymi doświadczeniami zawodowymi i wiedzą prowadząc szkolenia z obszaru logistyki.

Grażyna Pławska
Trener, Coach, Konsultant.
Trener z 20 letnim praktycznym doświadczeniem menedżerskim. Wraz z własnym zespołem współtworzyła sieć dystrybucji dla Michelin Polska SA pracując jako Dyrektor Centrum Logistycznego w Giraud Polska. Od 10 lat jest trenerem i coachem, specjalizującym się w rozwoju kapitału ludzkiego. Budowała efektywne zespoły, posiadające wysoką sprawność operacyjną.

Tomasz Szelągowski
Trener, coach w zakresie komunikacji, prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych
Trener, coach, mentor. 15 lat doświadczenia na rynku szkoleń i doradztwa. Trener Dale Carnegie oraz Ziglar Institute.

Tomasz Kaczmarczyk
Trener, coach, konsultant projektów HR:polityki wynagrodzeń, wartościowania stanowisk, prawa pracy
Wieloletni coach, konsultant, trener w zakresie polityki kadrowej, wynagrodzeń, prawa pracy, HR. Członek Zarządu Małopolskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Maciej Rodziewicz
Trener Lean Management i zarządzania procesami produkcyjnymi. EMEA Lean & PEx Champion
Trener, konsultant w zakresie zarządzania procesami produkcji, głównie specjalizuje się w optymalizacji procesów poprzez Value Stream Mapping (VSM), czyli Mapowaniu Strumieni Wartości, które jest narzędziem pozwalającym na wizualizację przebiegu procesu wytwarzania i przepływu informacji dla wybranej rodziny produktów.

Tomasz Tomczak
Trener, ekspert szkoleń komputerowych i informatycznych
Ekspert danych osobowych, informatyk, praktyk szkoleń komputerowych, specjalista ds. marketingu internetowego oraz socialmediów. http://www.tomczak.info.pl

Jacek Cholewiński
Trener umiejętności medialnych, wystąpień publucznych, prezentacji. Prezenter, dziennikarz radiowy i telewizyjny
Wykładowca Polskiego Instytutu Wspierania Mediów. Współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania i Prawa w Warszawie, Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni, Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu i Wrocławiu..

Barbara Jarzyna
Trener, konsultant w zakresie finansów, księgowości, kadr i płac
Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach finansowych oraz całej problematyce kadr i płac. Trener i konsultant z 20 letnim doświadczeniem.

Magdalena Guillet
Trener w obszarze budowania i wdrażania strategii HR
Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe nabyte we Francji i Polsce w międzynarodowych korporacjach. Ekspert z dziedziny HR i zarządzania.

Jerzy Tyczyński
Dyrektor regionalny European Training & Consulting Center.
Trener z 30 letnim doświadczeniem - główną specjalnością są projekty analityczno - doradcze, szkoleniowe i konsultingowe, które koncentrują się wokół rozwoju kompetencji strategicznych i zarządczych, sprzedażowych oraz osobistych w aspekcie realizacji celów organizacyjnych.

Grażyna Janowicz
Master trener finansów/ księgowości/ rozliczeń projektów UE
Praktyk zawodowy od 25 lat w zakresie rachunkowości i finansów firm produkcyjnych, praktyk w zakresie pozyskiwania i rozliczania projektów UE, biegły rewident, biegły sądowy.