ZNAJDŹ SZYBKO – Wyszukiwarka WSZYSTKICH produktów

Zespół


Katarzyna Porembska
Trener, psycholog, coach w zakresie umiejętności "miękkich": asertywności, komunikacji, wystąpień publicznych, kierowania zespołemPedagog, psycholog, trener praktyk z 18-sto letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach handlowych i menadżerskich. Wykładowca Uniwersytetu SWPS. Osoba dla której priorytetem jest budowanie długofalowych relacji i skutecznej komunikacji z klientami. Wykonując swoją pracę, koncentruje się przede wszystkim na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach. Od 2006 certyfikowany Trener Biznesu. Rozwijając swoją wiedzę, ukończyła kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń w zakresie: Zarządzania, Sprzedaży oraz Umiejętności Interpersonalnych min. w IMC, Training Center, VWBank, ARPiJ, ETC, LUQAM.

Krzysztof Betker
Trener procesów produkcyjnych i logistycznych
Trener praktyk z 11- to letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menadżerskich i specjalistycznych. Osoba dla której priorytetem jest budowanie konkurencyjności procesów produkcyjnych i logistycznych poprzez klimat przywództwa, innowacyjności oraz eliminacji strachu. Wykonując swoją pracę, koncentruje się przede wszystkim na technikach i narzędziach lean oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach.

Robert Buszta
Trener i coach w zakresie zarządzania, komunikacji i technik sprzedaży
Przedsiębiorca, trener, coach i doradca biznesu. Absolwent socjologii i psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Znakomity trener/coach (i praktyk) z zakresu zarządzania: strategią, wynikami, ludźmi, ceną, badań i komunikacji w organizacjach gospodarczych, polityki personalnej, negocjacji oraz strategii i technik sprzedaży. Prelegent licznych konferencji i seminariów. Obecnie wykłada w Katedrze Teorii Zarządzania na SGH na dwóch kierunkach zarządzanie sprzedażą i coaching. Uczył się i współpracował z: Aleksiej Sitnikow (NLP), Marshall Goldsmith (Coaching), Wojciech Eichelberger (Stres). W praktyce wykorzystuje doświadczenie współpracy z Tonym Buzanem (Szybkie Czytanie), Brianem Tracy (Psychologia Biznesu).

Urszula Horodecka - Wysocka
Trener kadr/ płac, prawa pracy oraz BHP
Ekspert ds. kadr i płac od ponad 10 lat. Ceniony wykładowca i trener z zakresu prawa pracy oraz zagadnień kadrowo - płacowych oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Praktyk, wysoko oceniany za jakość prowadzonych szkoleń, materiałów oraz formę przekazywania wiedzy podczas prowadzonych zajęć.

Jacek Cymerman
Trener, Coach, Konsultant
Posiada 18 letnie doświadczenie zdobyte w pracy z grupami szkoleniowymi w różnych branżach, jako trener, konsultant i coach. Jego zainteresowania koncentrują się na skutecznym rozwijaniu kompetencji menedżerskich, uczestników szkoleń.

Maciej G r z e s z y k
Dyrektor ds. Rozwoju European Training & Consulting Center
Trener z 25 letnim doświadczeniem i stażem trenerskim. Autor wielu publikacji i artykułów nt negocjacji, sprzedaży, obsługi klienta, kierowania zespołami oraz zarządzania strategicznego. Współpracował z najlepszymi firmami szkoleniowymi na świecie m. innymi Ziglar Training International, Dale Carnegie Training. Certyfikowany trener Zig Ziglar International. Rocznie szkoli ponad 1500 osób.

Ryszard Petrykowski
Trener procesów logistycznych, transportowych
Praktyk z ponad 16-sto letnim doświadczeniem w logistyce w polskich i zagranicznych firmach. Jego pasją jest poprawa wydajności i innowacyjność procesów logistycznych. Od 8-miu lat pracuje jako Interim oraz prowadzi projekty doradcze. Chętnie dzieli się swoimi bogatymi doświadczeniami zawodowymi i wiedzą prowadząc szkolenia z obszaru logistyki.

Grażyna Pławska
Trener, Coach, Konsultant.
Trener z 20 letnim praktycznym doświadczeniem menedżerskim. Wraz z własnym zespołem współtworzyła sieć dystrybucji dla Michelin Polska SA pracując jako Dyrektor Centrum Logistycznego w Giraud Polska. Od 10 lat jest trenerem i coachem, specjalizującym się w rozwoju kapitału ludzkiego. Budowała efektywne zespoły, posiadające wysoką sprawność operacyjną.

Tomasz Szelągowski
Trener, coach w zakresie komunikacji, prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych
Trener, coach, mentor. 15 lat doświadczenia na rynku szkoleń i doradztwa. Trener Dale Carnegie oraz Ziglar Institute.

Tomasz Kaczmarczyk
Trener, coach, konsultant projektów HR:polityki wynagrodzeń, wartościowania stanowisk, prawa pracy
Wieloletni coach, konsultant, trener w zakresie polityki kadrowej, wynagrodzeń, prawa pracy, HR. Członek Zarządu Małopolskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Maciej Rodziewicz
Trener Lean Management i zarządzania procesami produkcyjnymi. EMEA Lean & PEx Champion
Trener, konsultant w zakresie zarządzania procesami produkcji, głównie specjalizuje się w optymalizacji procesów poprzez Value Stream Mapping (VSM), czyli Mapowaniu Strumieni Wartości, które jest narzędziem pozwalającym na wizualizację przebiegu procesu wytwarzania i przepływu informacji dla wybranej rodziny produktów.

Tomasz Tomczak
Trener, ekspert szkoleń komputerowych i informatycznych
Ekspert danych osobowych, informatyk, praktyk szkoleń komputerowych, specjalista ds. marketingu internetowego oraz socialmediów.

Jacek Cholewiński
Trener umiejętności medialnych, wystąpień publucznych, prezentacji. Prezenter, dziennikarz radiowy i telewizyjny
Wykładowca Polskiego Instytutu Wspierania Mediów. Współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania i Prawa w Warszawie, Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni, Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu i Wrocławiu..

Barbara Jarzyna
Trener, konsultant w zakresie finansów, księgowości, kadr i płac
Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach finansowych oraz całej problematyce kadr i płac. Trener i konsultant z 20 letnim doświadczeniem.

Magdalena Guillet
Trener w obszarze budowania i wdrażania strategii HR
Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe nabyte we Francji i Polsce w międzynarodowych korporacjach. Ekspert z dziedziny HR i zarządzania.

Jerzy Tyczyński
Dyrektor regionalny European Training & Consulting Center.
Trener z 30 letnim doświadczeniem - główną specjalnością są projekty analityczno - doradcze, szkoleniowe i konsultingowe, które koncentrują się wokół rozwoju kompetencji strategicznych i zarządczych, sprzedażowych oraz osobistych w aspekcie realizacji celów organizacyjnych.

Grażyna Janowicz
Master trener finansów/ księgowości/ rozliczeń projektów UE
Praktyk zawodowy od 25 lat w zakresie rachunkowości i finansów firm produkcyjnych, praktyk w zakresie pozyskiwania i rozliczania projektów UE, biegły rewident, biegły sądowy.