ZNAJDŹ SZYBKO – Wyszukiwarka WSZYSTKICH produktów

Stwórz firmowy serwis internetowy do zarządzania szkoleniami pracowników - LMS

Witaj,

Jedną z najważniejszych funkcji kierowniczych jest dbanie o ROZWÓJ naszych pracowników, który przekłada się na efektywność i jakość pracy.

Na platformie www.eszkolenia.pl, w zakładce https://eszkolenia.pl/elearning/dodaj udostępniamy BEZPŁATNĄ możliwość tworzenia szkoleń e-learning'owych/ video-elearning'owych.

Jest to aplikacja do tworzenia eszkoleń, które możesz przesłać do swoich pracowników i monitorować postępy zaliczenia, poprzez test sprawdzający. Służymy fachową pomocą w stworzeniu scenariuszy szkoleń, ćwiczeń, testów oraz nagrań video.

JEDNAK,........

Nie jest to system do zarządzania szkoleniami dla pracowników. Aby móc planować rozwój, organizować oraz kontrolować i oceniać postępy potrzebny jest cały system tzw. LMS (Learning Management System). 

Proponujemy stworzenie, dedykowanego systemu/ serwisu, gdzie pracownicy (po zalogowaniu) będą rozwijać swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach online. System ten może również służyć do planowania szkoleń stacjonarnych.

W ramach współpracy na subdomenie (którą stworzycie Państwo na własnym serwerze pod nazwą np. www. eszkolenia. xyz, gdzie xyz to nazwa Państwa domeny) zainstalujemy cały system oraz przeszkolimy osobę odpowiedzialną za rozwój pracowników w obsłudze systemu, tak aby samodzielnie mogła zarządzać szkoleniami.

Szczegóły w OFERTA WSPÓŁPRACY - pakiet "BIZNES": https://eszkolenia.pl/pakiet-promocyjny-2/34

Formularz kontaktowy